Ženíšek Josef (1855 - 1944)
Malířská paleta s podobiznou dámy, signováno a datováno Jos. Ženíšek 1901, olej/dřevo, 26,5 x 17,5 cm, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Ženíšek Josef (1855 - 1944)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |